המלגזה היא כלי בעל ערך רב בשגרה היומיומית של העסק, וכל תקלה הפוגעת בתפקוד של המלגזה פוגעת בתפעול העסק, מעכבת את העבודה השוטפת ועלולה לגרום לעיכובים בלוחות הזמנים ולפגיעה בשירות.
בסופו של דבר, מלגזה שמתקלקלת אינה פוגעת רק ביעילות שינוע הסחורות וסידורן על המדפים, אלא גם ברווחיות העסק ובשם הטוב שלו.
זו הסיבה שכבעל עסק שברשותו מלגזה, אתה זקוק לחברה מקצועית ואמינה ממנה תוכל לקבל שירות תיקונים יעיל ומהיר, במקרה הצורך.
חברת יחיעם שירותי שדה בע”מ, מפעילה מוסך ייעודי למלגזות, המתמחה בתיקון כל סוגי המלגזות ממגוון היצרנים והחברות, בצורה מקצועית, מהירה ואיכותית.

מה חשוב בבחירת מוסך לתיקון המלגזה?

מקצועיות ואדיבות – צוות המוסך שלנו כולל אנשי מקצוע מיומנים בעלי ידע נרחב בתיקון וטיפול במלגזות ובעלי ניסיון של עשרות שנים בתיקון מלגזות מכל הסוגים והתמודדות עם כל סוגי התקלות.
צוות המוסך שלנו פועל לאיתור מדויק של כל תקלה, וביצוע תיקון איכותי בפועל, והכל בצורה מקצועית ואדיבה.
צוות אנשי המקצוע שלנו זמין לך בכל שאלה בנוגע לתקלה או לטיפול, כולל הסברים מקצועיים על הגורמים לתקלה והאפשרויות למניעתה בעתיד.

אחריות – אחד הדברים החשובים בתיקון מלגזה, הוא הידיעה שאחרי התיקון אתם יכולים ליהנות מראש שקט, ולהמשיך להשתמש במלגזה ולנצל את יכולותיה עוד זמן רב.
כדי למנוע תקלות חוזרות וכדי לשמור על תקינותה של המלגזה לאורך זמן, חשוב לדאוג לכך שבמהלך התיקון נעשה שימוש בחלקי חילוף המותאמים למלגזה.
אנו יחיעם שירותי שדה בע”מ, מבצעים תיקוני מלגזות באמצעות חלקי חילוף באיכות גבוהה, המותאמים לסוג המלגזה, כאשר בסיום העבודה מקבל הלקוח אחריות לא רק על החלפים אלא גם על העבודה עצמה לפי המוסכם.

איכות ואמינות – הידע והניסיון הרב של הצוות שלנו מסייע לנו באיתור מהיר של תקלות, מציאת הסיבה לתקלה והתאמת הפתרון המקצועי ביותר, כאשר אתה כלקוח שותף לכל התהליך, המתבצע בשקיפות מלאה.
תיקון התקלות במוסך של יחיעם שירותי שדה בע”מ מתבצע על ידי טכנאים מקצועיים, תוך שימוש בחלקי חילוף באיכות גבוהה.

זמינות ויעילות – כבעל עסק/מנהל אחזקה/מנהל תפעול אתה ודאי יודע שזמן שווה כסף. כל יום שהמלגזה שלך אינה מתפקדת מוסיף לפגיעה בתפקוד העסק, לאבדן זמן וכסף.
הצוות המקצועי של חברת יחיעם שירותי שדה בע”מ הוא בעל ניסיון רב בטיפול ובתיקון מלגזות, כך שהוא יודע לאתר תקלות ולטפל בהן ביעילות ובזמן קצר, מבלי לפגוע באיכות התיקון.
כבר בפניה אלינו אתה יודע שתמיד יהיה מי שיקבל את קריאתך. אנו ניקח ממך את כל הפרטים ונדאג ללמוד כבר מהמידע הראשוני על מנת לאמוד את התקלה.
במידה ומדובר בתיקון שניתן לבצע בשטח, אנו נגיע ונבצע את התיקון אצלך בעסק, על מנת לחסוך לך את זמן ההגעה למוסך ואת עלויות ההובלה, ולצמצם למינימום את הזמן בו המלגזה נמצאת מחוץ לעסק שלך, כך שמיד עם סיום התיקון המלגזה תוכל לחזור לעבודה.
במקרה של תיקונים גדולים ומורכבים המצריכים ציוד מיוחד ואינם יכולים להתבצע בשטח, תתבקש להביא את המלגזה למוסכנו. שם היא תתקבל על ידי הצוות המקצועי שלנו. גם במקרה הזה, אתה יכול להיות בטוח שהמלגזה שלך תחזור לעבודה בזמן הקצר ביותר האפשרי.
במידה ומדובר בטיפול ממושך, באפשרותך לשכור מלגזה חלופית עד למועד סיום הטיפול.

אתכם גם בימים הטובים – טיפולים שוטפים למלגזות

למרות העובדה שאנחנו מאד אוהבים את כל לקוחותינו, אנחנו תמיד מעדיפים לפגוש אותם כמה שפחות. כדי לדאוג שזה יקרה, עלינו לדאוג שהמלגזות שלהן יתקלקלו כמה שפחות.
לשם כך, אנו במוסך יחיעם שירותי שדה בע”מ, מציעים טיפולי תחזוקה שוטפים למלגזות מכל הסוגים.
באמצעות בדיקת המלגזות שברשותכם על ידי מומחה מקצועי, המתבצעת אצלכם בעסק, נתאים את טיפולי התחזוקה למלגזות שלכם, אשר יבטיחו את פעולתן התקינה, ימנעו במידת האפשר תקלות עתידיות, יקטינו את ההוצאות שלכם על תיקונן ויאריכו את חיי המלגזה.

יחיעם עשה את צעדיו הראשונים בתחום במסגרת צה”ל כמכונאי צמ”ה (ציוד מכני הנדסי) ולאחר מכן כבוחן צמ”ה. בשנת 1975, עם שחרורו מצה”ל, פתח יחיעם מוסך לצמ”ה ובשנת 1982 הפך העסק לחברה בע”מ.
אנו במוסך יחיעם שירותי שדה בע”מ, מבצעים טיפולי תחזוקה שוטפים לכל סוגי המלגזות. כל הטיפולים מתבצעים על ידי צוות עובדים מוסמך ומקצועי, באמצעות הציוד המתקדם ביותר.