1. יחיעם שירותי שדה בע"מ
  2. »
  3. מלגזות יד שניה

בתי עסק קטנים רבים מגלים מהר מאד כי הם זקוקים למלגזה לעסק. אך מכיוון שמדובר בהוצאה גבוהה, בוחרים לדחות את רכישת המלגזה ולנסות להסתדר בלעדיה.
אך רכישת מלגזה חדשה היא אינה הדרך היחידה לייעל את העבודה בעסק שלכם. כבעלי עסק קטן עומדת בפניכם האפשרות לייעל ולשדרג את העסק מבלי להיכנס להוצאה גדולה, על ידי רכישת מלגזה יד 2.

במה שונה רכישת מלגזה יד 2 מהשכרת מלגזה?

למרות ששתי האפשרויות עשויות לסייע לכם לחסוך כסף רב, כל אחת מהן מספקת פתרון אחר לעסק. כדי להחליט איזו אפשרות מתאימה לכם יותר עליכם לבדוק את היקף השימוש במלגזה הדרוש לעסק שלכם, ואת מידת הנחיצות והדחיפות של השימוש בה.
אם אופי העסק שלכם מאפשר לכם לרכז את העבודות הדורשות שימוש במלגזה לתקופה מוגדרת וקצרה יחסית, הפתרון של השכרת מלגזה יכול להתאים לכם. באמצעות פתרון זה תוכלו לתכנן את התקופה בה יתבצעו עבודות הדורשות מלגזה ולהשכיר את המלגזה למהלך אותה תקופה לשם ביצוע העבודות הנדרשות מבלי לרכוש מלגזה לעסק.
במידה והעסק שלכם דורש שימוש תכוף במלגזה, או שימושים שאי אפשר לדחות, ייתכן והפתרון של השכרת מלגזה פחות מתאים לכם ואתם זקוקים למלגזה קבועה בעסק. אך גם במקרה הזה תוכלו לחסוך בעלויות על ידי רכישה של מלגזה יד 2.

החלטתם על מלגזה מיד 2? לא לחשוש!

בעלי עסקים רבים חוששים מרכישת מלגזה יד 2, מתוך החשש שמלגזה שאינה חדשה מועדת יותר לבעיות ותקלות.
אך האמת היא שרוב מלגזות יד 2 המוצעות למכירה הן מלגזות במצב טוב, שהגיעו מעסקים שהחליטו להשתדרג ולהחליף את המלגזות שלהם, או מכאלו שהחליטו לוותר על השימוש במלגזות, או שנסגרו ומוכרים את הציוד שנותר להם.
כדי להפיג את החששות שלכם, אנו ממליצים, ממש כמו ברכישה רגילה, לרכוש מלגזה איכותית של יצרן מוכר. ייתכן והיא תעלה מעט יותר ממלגזה לא מוכרת, אך איכות והאמינות של דגם איכותי מיצרן מוכר ישתלמו לכם בטווח הארוך.

היכן מומלץ לרכוש מלגזה יד 2?

רכישת מלגזה מיד 2 צריכה להתבצע מחברה אמינה ומקצועית בתחום המלגזות, העומדת מאחורי המלגזות שהיא מוכרת, מבטיחה את תקינות המוצרים ויודעת לספק את כל המענים במקרה הצורך, בצורה מקצועית, יעילה ואדיבה.
רכישה מחברה אמינה ומוכרת המבטיחה לכם כי המלגזה שאתם רוכשים עברה את כל הבדיקות הדרושות וכי היא תקינה. אם החברה מחזיקה מוסך לתיקון מלגזות ומציעה גם שירות ולא רק מכירה, גדלים הסיכויים שהיא אכן זו שביצעה את הבדיקות ויכולה לעמוד מאחוריהן.

כיצד לבחור מלגזה אמינה ואיכותית שתשרת לאורך זמן רב את העסק שלך?

תקינות המלגזה – מלגזה היא כלי רכב המכיל מספר מערכות אותן יש לבדוק לפני הרכישה. הקפידו כי המלגזה שאתם קונים תקינה וכי החברה ממנה אתם רוכשים את המלגזה מספקת עליה אחריות.
יצרן המלגזה – גם ברכישה של מלגזה יד 2 הקפידו כי אתם רוכשים מלגזה מיצרן ודגם מוכרים ואיכותיים
אחריות – בררו עם החברה המוכרת מהי האחריות הניתנת על המלגזה, מה היא כוללת ולאיזו תקופה היא תקפה.

אם גם אתם גיליתם צורך אמיתי בשימוש במלגזה בעסק שלכם, אך אינכם ערוכים להוצאה הכרוכה ברכישת מלגזה חדשה, יחיעם שירותי שדה מציעה לכם לרכוש מלגזה יד 2, וליהנות מכל היתרונות של שימוש במלגזה, במחיר נמוך משמעותית.
חברת יחיעם שירותי שדה בע”מ מציעה למכירה מגוון של מלגזות יד 2 מיצרנים שונים, שנבדקו בקפידה על ידי המומחים שלנו ונמצאו תקינות לשימוש.
כשאתם רוכשים אצלנו מלגזה מיד 2, אתם יודעים שמאחורי הרכישה עומדת חברה מקצועית ואמינה, ויכולים להיות בטוחים שקניתם נכון.

יחיעם עשה את צעדיו הראשונים בתחום במסגרת צה”ל כמכונאי צמ”ה (ציוד מכני הנדסי) ולאחר מכן כבוחן צמ”ה. בשנת 1975, עם שחרורו מצה”ל, פתח יחיעם מוסך לצמ”ה ובשנת 1982 הפך העסק לחברה בע”מ.
כחברה המעניקה את כלל השירותים למלגזות, ודוגלת באיכות, באמינות ובאחריות, בכל קשת השירותים שלנו, אנשי המקצוע שלנו ימשיכו ללוות אתכם גם לאחר הרכישה, ויעמידו לרשותכם את מגוון השירותים שאנו מספקים – החל מבדיקות וטיפולים שוטפים, דרך תיקון, הזמנת חלפים, הכל כדי שתוכלו ליהנות מהרכישה שלכם לאורך זמן.