1. יחיעם שירותי שדה בע"מ
  2. »
  3. יבוא חלקי חילוף למלגזות

אחד הדברים החשובים בתיקון מלגזה שהתקלקלה הוא שימוש בחלקי החילוף המתאימים לה, זאת כדי להבטיח שאחרי התיקון המלגזה תחזור לפעול בצורה אופטימלית.

על פניו דבר הגיוני ומובן מאליו, אך לא כל כך פשוט – המגוון הרחב של מלגזות הנמצאות בשוק, והשוני הרב ביניהן, הוביל לשוק גדול ורחב של חלקי חילוף למלגזות. ובשל כך, גדל גם הצורך באנשי מקצוע הבקיאים ומיומנים בסוגי המלגזות השונים ובחלקים השונים המרכיבים אותם ומתמחים בהתאמתם של החלקים למלגזות מסוגים שונים.

במחסנים של חברת יחיעם שירותי שדה בע”מ תוכלו למצוא מלאי רחב של חלקי חילוף מכל הסוגים – חלקי חילוף מכניים, חלקי חילוף חשמליים וחלקי חילוף אלקטרוניים למערכות החשמל והאלקטרוניקה של המלגזה.

בין השאר אנו מציעים שיניים משומשות, תרנים משומשים, ג׳אנטים משומשים, שרשראות שונות לתרנים ופילטרים מכל הסוגים והגדלים.

אנשי המקצוע של חברת יחיעם שירותי שדה בע”מ בקיאים היטב בחלקים השונים ובתפקידם, ויודעים להתאים את חלקי החילוף המתאימים לכל מלגזה, על מנת להבטיח את המשך פעילותה התקין.

מה עושים במקרה בו חלקי החילוף הדרושים אינם נמצאים בהישג יד?

אנו נשתדל לספק את הפתרון שלך!

במקרים בהם לא הצלחתם לאתר את חלקי החילוף הדרושים למלגזה ומתאימים לה, חברת יחיעם שרותי שדה בע”מ מספקת שירות ייבוא חלקים לכל סוגי המלגזות.

באמצעות שיתופי הפעולה העסקיים שאנו מקיימים עם מגוון של יצרנים וספקים מחו”ל, נשתדל לאתר עבורכם את החלקים הדרושים באחד מספקינו עימם אנו עובדים, ולהזמין אותו עבורכם במחירים תחרותיים.

ספקינו השונים מפרסמים מידי פעם מבצעים לאביזרים וחלקים עבור מלגזות שיש באפשרותנו לספק, בין השאר אנו עוסקים ביבוא מערכות צידוד לכל סוגי המלגזות, קילשונים ואביזרים שונים לפי הזמנה, ייבוא ממקמי קילשונים, יבוא חובקים מסוגים שונים לפי הזמנה ויבוא חלקים לחובקים, מהפכים וחובקי גלילים למהפכים מכל הסוגים.

יחיעם עשה את צעדיו הראשונים בתחום במסגרת צה”ל כמכונאי צמ”ה (ציוד מכני הנדסי) ולאחר מכן כבוחן צמ”ה. בשנת 1975, עם שחרורו מצה”ל, פתח יחיעם מוסך לצמ”ה ובשנת 1982 הפך העסק לחברה בע”מ.