שימוש במלגזות לשינוע או העברת סחורות אינו מאפיין רק עסקים גדולים.

בכל עסק המקבל ומוסר סחורות מתגלה לפעמים הצורך במלגזה, המאפשרת קבלת ושליחת סחורה בצורה קלה ויעילה, הגעה נוחה אל אזורי אחסון גבוהים מבלי לפגוע בציוד, ניצול חלל המחסן באופן יעיל, שינוע סחורות כבדות בצורה מהירה ונוחה ושמירה על הסדר.

אך למרות הנחיצות של המלגזה במגוון פעילויות שוטפות בתפעול העסק, לא תמיד רכישת מלגזה היא הדבר הנכון לעסק. ישנם עסקים רבים בהם היקף הפעילות הוא יחסית קטן, וזקוקים מדי פעם למלגזה אך לא באופן שוטף.

אז מה עושים במקרה בו אנו מנהלים עסק, מפעל או מחסן, בו יש צורך בשימוש במלגזות אך לא על בסיס יום יומי?

לשם כך קיים שירות השכרת מלגזות, המאפשר לך, בעל עסק, להשכיר מלגזה התואמת את צרכי העסק שלך ולעשות בה שימוש שוטף לתועלת העסק, מבלי להיכנס להוצאות גבוהות של רכישת מלגזה.

הפתרון של השכרת מלגזות הוא פתרון בו בוחרים עסקים קטנים רבים. האם השכרת מלגזות היא הפתרון הנכון גם עבור העסק שלך? השאלות הבאות יסייעו לך בהתלבטות:

מהו היקף העבודה הדורש הפעלת מלגזה בעסק שלך?

מהו הזמן המוקדש, באופן יחסי, לעבודות המתאימות לביצוע מלגזה?

מה התקציב העומד לרשותך למטרת ייעול תהליכי השינוע?

התשובות שענית יסייעו לך לאפיין את העסק שלך ואת היקף הפעילות בו הדורשת שימוש במלגזה. אם העסק שלך הוא עסק קטן או עסק מתפתח, או אם שיטות השינוע והאחסנה שלך גורמות לכך שאתה זקוק למלגזה רק לעיתים רחוקות, או אם התקציב העומד לרשותך מוגבל והוצאה כספית גדולה תהווה עמסה על העסק, השכרת מלגזה היא הפתרון בשבילך.

 

היתרונות בהשכרת מלגזות  

חסכון – רכישת מלגזה עלולה להיות הוצאה גדולה, שייתכן שכלל אינכם צריכים להוציא.

אם היקף העבודה המבוצעת על ידי מלגזה בעסק שלכם קטן יחסית, רכישת מלגזה תהיה הוצאה גדולה ולא הכרחית, שקרוב לוודאי שלא תנוצל במלואה.

מצד שני, העלות של השכרת מלגזות לעסק שלכם נמוכה משמעותית מעלות רכישתן של מלגזות חדשות. היא אמנם מהווה הוצאה נוספת להוצאות המחסן, אך מדובר בהוצאה נמוכה משמעותית שמבטיחה לכם שירותי מלגזה צמודים, מבלי להוציא סכום כסף גבוה.

התאמה לעסק – אם אתה עסק בבניה והצרכים שלך משתנים מעת לעת, תוכל בכל פעם להשכיר את המלגזה העונה על צרכיך והמתאימה ביותר לשלב הנוכחי של העסק שלך.

גמישות – המבחר והמגוון של המלגזות המוצע למכירה, מקשה לפעמים על הבחירה במלגזה האידיאלית לעסק שלך. כשאתם בוחרים לשכור מלגזה, אתם יכולים לבחון את הדגמים והסוגים השונים על ידי השכרת מלגזה אחרת בכל פעם מתוך מגוון רחב של מלגזות המוצעות להשכרה (בהתאם למלאי המוצע), וכך ללמוד ולגלות איזו מלגזה מתאימה לכם מהי המלגזה האידיאלית עבור העסק שלכם.

 

חברת יחיעם שירותי שדה בע”מ, פועלת כחברה בתחום המלגזות משנת 1982, מציעה מגוון של מלגזות להשכרה. בנוסף, החברה מספקת שירותי תמיכה וסיוע למשכירי המלגזות, ומעניקה תמיכה מלאה בתפעול המלגזות המושכרות על ידכם.

יחיעם עשה את צעדיו הראשונים בתחום במסגרת צה”ל כמכונאי צמ”ה (ציוד מכני הנדסי) ולאחר מכן כבוחן צמ”ה. בשנת 1975, עם שחרורו מצה”ל, פתח יחיעם מוסך לצמ”ה ובשנת 1982 הפך העסק לחברה בע”מ.

נציגינו ישמחו לאפיין יחד אתכם את צרכי העסק שלכם ולהמליץ לכם על המלגזה המתאימה ביותר לגודלו ואופיו של העסק שלכם.